תודה רבה שרכשת אצלנו, ההזמנה הגיעה אלינו ואנו מטפלים בה עבורך

והנה במיוחד בשבילך, הנחה של 10 אחוז, 
לרכישה נוספת של משחקים וספרים 
מבית לרא(ע)ות את הכבשים 
בהקלדת קוד קופון: 

מדברים 

הנה מגוון מהמשחקים ומהספרים שלנו:

 

המשחק לרא(ע)ות את הכבשים

המשחק מאמן להתנהגות חיובית בכך שהוא מפגיש את המשתתפים עם אירועים שכתוצאה מהם הם כועסים, נעלבים פגועים ומלמד לצאת ממצבים אלו במהירות ובעוצמה.
לרא(ע)ות את הכבשים נוצר בעקבות הצלחתו של הספר ומאפשר לילדים ונוער, הורים, מורים, מאמנים ומטפלים לשחק יחדיו ולהתאמן בבחירה מודעת של התנהגות חיובית.

המשחק מכיל: לוח משחק, קלפי אירועים ותוצאות אפשריות, קלפי כבשים, חיילים וקוביה.

המחיר לפני הנחה – 159 ש"ח

 לרכישה לחץ כאן

 

 

 

ספר ילדים: מעשה באפרוח, ארנב וכבשה

הספר מלמד ילדים ומבוגרים כאחד לא לחרוץ גורלות אלא להבחין בין העובדות לפרשנויות. לעצור, לנשום עמוק, לדבר עם השני, לברר ולשאול למה הוא או היא התכוונו. הספר מדריך לבניית תשתית טובה לתקשורת בינאישית, ליחסים ולוויסות רגשי

המחיר לפני הנחה – 65 ש"ח

לרכישה יש ללחוץ כאן

ספר ילדים: פתאום הבנתי גם וגם

 

הספר אהוב במיוחד על ילדים ועוסק באינטיליגנציה ריגשית וחברתית. המסר העיקרי של הספר הוא שחשוב מאוד (וגם כיף) לתת, לשתף ולחלוק עם האחר, אך אל לנו לשכוח את עצמנו, כדי שיהיה לנו הכוח, האנרגיה, היכולת והרצון לתת גם לאחר.

גם וגם!

 

המחיר לפני הנחה – 65 ש"ח

 

ספר למבוגרים: רב המכר – לרא(ע)ות את הכבשים – פריצת דרך בתקשורת ובמערכות יחסים

רחי לוקחת אותנו למסע חוויתי ויצירתי בקלילות ובפשטות וחושפת לפנינו את בשורת הכבשה.

תגלית הכבשה היא עולם של תובנות המובילות אותנו ליצירת תקשורת אנושית איכותית בכל מערכות היחסים שלנו, וכתוצאה מכך – להצלחות גדולות בכל מעגלי חיינו.

 

המחיר לפני הנחה – 89 ש"ח

 

לזגות ולצוותים: לרא(ע)ות את היחסים
 

לרא(ע)ות את היחסים – מודעות חברתית בקבוצות הוא משחק לשיפור מערכות יחסים בקבוצות, ארגונים ומשפחות. המשחק מאמן ומתרגל בתקשורת "מקדמת" ונותן כלים ליצירת מערכות יחסים זורמות, פתוחות ואיכותיות. המשחק משלב עקרונות מהגישה הקוגניטיבית התנהגותית CBT.

הנחת המשחק היא שתמיד יש מה "לנקות" ושתמיד יש על מה להודות או על מה לפרגן. ככל שנשחק את המשחק יותר מפעמים, כך סגנון תקשורת זה יהפוך להרגל. 

המשחק מביא את המשתתפים והמשתתפות לשיפור האינטיליגנציה הרגשית והחברתית שלהם ויוצר קרבה, הרמוניה, חברות ושיתוף פעולה בין האנשים.

המחיר לפני הנחה – 159 ש"ח

 

×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן